קו SMS עסקי לקבלת הודעות נכנסות


שירות קו SMS עסקי הינו פתרון משלים למערכות שליחת SMS המאפשר לך לקבל הודעות SMS מלקוחות למספר הנייח של העסק שלך או למספר וירטואלי נייד או נייח יחודי שמוקצה לך.

השירות מנוהל באמצעות מערכת אינטרנטית ממוחשבת פשוטה וידידותית הכוללת מגוון רחב של שירותים מובנים, דוחות בזמן אמת ואפשרות שליפת נתונים בכל רגע.
המערכת מאפשרת גם הטמעה ושילוב מהיר במערכות CRM (ניהול לקוחות), בסיסי נתונים, אתרים חיצוניים באמצעות מגוון שירותים וממשקי פיתוח.

מה מספק השירות?

מיתוג מספר הטלפון - קבלת SMS מלקוחות למספר הנייח של העסק שלך או למספר וירטואלי נייד או נייח יחודי שמוקצה לך.

תמיכה בחוק הספאם - המערכת תומכת באופן מלא בחוק הספאם ומאפשרת ללקוחות שלך להסיר את עצמם מרשימת התפוצה באמצעות החזרת מילת קוד להסרה.

פלטפורמה ייחודית - המערכת מציעה מגוון רחב של שירותים כגון: איסוף מידע מלקוחות, הפעלת הצבעות וסקרים, שליחת קוד לקבלת קופונים, העברת SMS לאימייל, מערכת לניהול צ'אט ב- SMS ועוד.

שילוב עם מערכות IVR - ניתן לשלב מערכת IVR מלאה על קו SMS עסקי, כולל מרכזיה וירטואלית ומגוון רחב של שירותי IVR, מה שמאפשר קבלת שיחות או הודעות נכנסות על אותו הקו.

דוחות בזמן אמת - המערכת מאפשרת צפייה בדוחות פעילות בזמן אמת, מנגנוני ניהול וצפייה בהודעות נכנסות, יצוא נתונים לקובץ ועוד.

מועדוני לקוחות - שירות שמאפשר רישום למועדוני לקוחות על ידי שליחת הודעה מהלקוח ואפשרות הסרה על ידי שליחת הודעת הסרה.

פרסום אינטראקטיבי - שימוש ב SMS אישי ויצירת קשר ישיר מול הלקוחות ואפשרות קבלת תגובות מהלקוחות.

עלות הודעה רגילה - ההודעות הנשלחות מהלקוחות הן בעלות רגילה, על חשבון השולח, וללא חיוב נוסף (ההודעה נכללת בחבילות הרגילות).